-30% Harpten Dönerken

Harpten Dönerken

  • 55,00 TL
  • 38,50 TL
  • Vergiler Hariç: 38,50 TL

Saygıdeğer okuyucularım.

Adından da anlaşılacağı üzere bu tarihi, bünyesini de aşkın sardığı bir romandır. Osmanlı Devletinin son on yılını içine alır. Savaşları ve o yılların toplumsal, sosyal olaylarını...

Sevgili okuyucularım, bu romanda bir Osmanlı zabitini tanıyacaksınız. O sizleri, önce İstanbul’dan Edirneye, daha sonraları Trablusgarb ve Bingazi’ye, Çanakkale’ye, Balkan topraklarına ve Filistin’e götürecek, onunla birlikte de cepheden cepheye koşacaksınız. Ayrıca iki yıldan fazla bir süre de asil bir İtalyan ailesine misafir olacak, Napoli ve Roma’da yaşacaksınız.

Sinyorina Rosetta Salvatore...

Trablusgarb cephesinin bu kahraman kızı aşkı ve asaleti ile sizleri kendine hayran bırakacaktır. Ailenin diğer fertleri olan baba general Brikkola, anne Rossana, ağabey Doryan ve küçük kız Lorena’yı tanıdığınız zaman, bu asil aileye karşı takdir ve hayranlığınız daha da artacaktır. Yine romanımızın kahramanı olan Osmanlı zabitinin, mevcudiyetini sonradan öğrendiği, Roma’daki çok yakın ve birinci derecedeki akrabaları daha da ilginizi çekecektir.

Kısaca ifade etmek gerekirse, bir devin, bir imparatorluğun çöküşünü, tükenişini ve onun bağrından doğan bir dirilişin, uyanışın ayak seslerini öğreneceksiniz.

Sevgi ve saygılarımla!

Kitap Özellikleri
Basım Tarihi 2020
Sayfa 412
Dil Türkçe
Ölçü 13,5x21,5cm
Kağıt 2. Hamur

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: harpten donerken, 9786050695458, tebesir yayinlari, edebiyat, roman