-20% Ne İçin Eğitim? | Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları

Ne İçin Eğitim? | Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları

  • 24,00 TL
  • 19,20 TL
  • Vergiler Hariç: 19,20 TL

Çocukları karmakarışık iş dünyasına hazırlamak mı?

Montaigne'in deyişiyle kitap yüklü eşek olsunlar diye kafalarını olgularla doldurmak mı? Yoksa hayatın sayısız zorluklarıyla başa çıkabilmeleri için daha akıllı ve daha yetenekli olsunlar diye onlara nasıl düşünüleceğini ve sorgulayacağını öğretmek mi? Hızla değişen zamanlarda giderek artan sosyal, teknolojik, ekonomik ve siyasî baskılarla birlikte bu mesele önem arz eder:

Tarih bununla ilgili olarak ne söylüyor? Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nichols Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor.

Hem Okul Müfredatı ve Değerlendirme Kurumu'nun hem de Yeterlilikler ve Müfredat Kurumu'nun eski başkanı olarak. Winchester College müdürü, International School of Geneva [Genevre Uluslararası Okulu] genel müdürü, Uluslararası Bakalorya yönetim kurulu üyesi ve hükümetlerle danışmanlık yapmış biri olarak geniş eğitim deneyimiyle Tate, bütün bunları anlamlandırmak için ideal bir konumda bulunuyor.

Kitap Özellikleri
Çeviren Mukadder Erkan
Basım Tarihi 2018
Sayfa 271
Dil Türkçe
Ölçü 13,5x21,5
Kağıt 2. Hamur

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: ne icin egitim buyuk dusunurlerin gorusleri ve gunumuze uygunluklari, 9786051961866, cizgi kitabevi, bilim, egitim